
Підсвідка для столу RGB (Premium) Світлодіодна стрічка 5050 (450 субпікселей)
331 ₴
- Більше 2 од.
- Код: RGB 5050 (PREMIUM)
🌈 Комплект RGB підсвічування (PREMIUM) для столу із захистом від вологи
📢 Кожен світлодіод має 3 суббпікселі
⛔ Не плутайте НАШІ ТОПОВІ ЛЕНТИ з ПСЕВДО RGB стрічками. Це різні, але візуально схожі стрічки.
Деякі продавці використовують гірлянди на стрічці, а вони гірше світять і мають всього 3 кольори. Наші стрічки мають 15 відтінків.
Характеристики:
🔸 5 метрів
🔸 Клейка поверхня
🔸 Світлодіоди smd 5050 (450 субпікселів на всій довжині стрічки)
🔸 Управління з пульта або через додаток через блютуз
(5050 найкращі, найяскравіші з усіх що існують. В одному кристалі відразу 3 кольори)
🔸 Працює від USB 5 вольт, повербанк, ноутбук
🔸 Кожні 3 см можна відрізати стрічку (якщо вона буде зайва)
🔸 Захист від вологи
Комплектація:
🔸 Стрічка 5 метрів
🔸 Пульт (з батарейкою в комплекті)
🔸 Приймач сигналу через пульт або блютуз
❤️ Перевіряємо перед відправкою кожну стрічку.
💛 Стрічка розрахована по довжині стільниці, її можна обрізати, якщо зайва.
Дивіться відео як працює це підсвічування нижче 👇
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Потужність | 10 Вт |
| Кількість світлодіодів | 450 шт. |
| Тип світлодіодів | SMD5050 |
| Напруга | 5 В |
| Ступінь захисту, IP | IP44, IP65, IP30, IP33, IP45, IP54 |
| CRI | Ra>90 |
| Кількість метрів в бабіні | 5 м |
| Інтервал різання | 3 см |
| Кут свічення | 120 град. |
| Довжина | 5000 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 3 мм |
| Світлодіодів шт/м | 60 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип Светодиода | 5050 (найкраща якість + блютуз) |
- Ціна: 331 ₴




