
Підсвідка для столу A-RGB (ULTRA) Світлодіодна стрічка
890 ₴
- Більше 2 од.
- Код: ULTRA
+380 (93) 428-96-46
⏰ з 10:00-21:00 пн-ндповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект A-RGB підсвічування для столу PRO
Спеціально для бортика столу «PRO»
Амбієнтне м'яке освітлення створює затишну атмосферу, розподіляючи світло рівномірно і приносячи затишок і комфорт.
- 180 субпікселів на метр
- Керування через bluetooth.
- Живлення через USB.
- 16 мільйонів відтінків.
- Режим переливання (Rainbow)
- Кожен світлодіод має 3 суббпікселі.
- Розрахована за довжиною надбудови столу PRO
- Йде окремо від столу
- Індекс передачі кольору RA >85
- Спеціальні енергоефективні світлодіоди
- Кожні 1 см можна відрізати стрічку (якщо вона буде зайва)
- Найякісніші, найяскравіші та найнасиченіші кольори.
- Перевіряємо перед відправкою кожну стрічку
- Гарантія 1 рік
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Потужність | 15 Вт |
| Кількість світлодіодів | 60 шт. |
| Ступінь захисту, IP | IP33 |
| CRI | Ra>90 |
| Кількість метрів в бабіні | 3 м |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтервал різання | 1 см |
| Світловий потік | 500 лм |
| Кут свічення | 120 град. |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 3 мм |
| Світлодіодів шт/м | 180 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 890 ₴




