
Підсвідка для столу RGB (V.I.P) Світлодіодна стрічка 5050 (Краща якість)
594 ₴
- Більше 2 од.
- Код: RGB VIP 5050
+380 (93) 428-96-46
⏰ з 10:00-21:00 пн-ндповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🌈 Комплект RGB підсвічування для столу з захистом від вологи
Характеристики:
🔸 5 метрів
🔸 Клейка поверхня
🔸 Світлодіоди smd 5050 або 2835
🔸 Керування з пульта і через додаток через блютуз (тільки для стрічки з блютузом)
(5050 найкращі, найяскравіші з усіх що існують. В одному кристалі відразу 3 кольори) або Світлодіоди smd 2835 (кожен світлодіод світить тільки одним кольором, червоним, синім, зеленим. Розташовані по черзі, на відміну від 5050, де всі 3 кольори в одному кристалі)
🔸 Працює від мережі 220 вольт
🔸 Кожні 3 см можна відрізати стрічку (якщо вона буде зайва)
🔸 Захист від вологи
Комплектація:
🔸 Пульт (з батарейкою в к-т)
🔸 Блок живлення (розрахований на 5 метрів)
🔸 Приймач сигналу через пульт
❤️ Перевіряємо перед відправкою кожну стрічку.
💛 Стрічка розрахована по довжині стільниці
Дивіться відео огляд, відмінності наших підсвічувань 👇
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Потужність | 10 Вт |
| Кількість світлодіодів | 300 шт. |
| Тип світлодіодів | SMD5050 |
| Напруга | 220 В |
| Ступінь захисту, IP | IP65, IP44, IP30, IP33, IP45, IP54 |
| Кількість метрів в бабіні | 5 м |
| Інтервал різання | 3 см |
| Кут свічення | 120 град. |
| Довжина | 5000 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 3 мм |
| Світлодіодів шт/м | 60 |
| Світлодіодні стрічки | |
| Тип Светодиода | 5050 (найкраща якість) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 594 ₴
- Спосіб упаковки: Посилання на додаток: https://play.google.com/store/apps/details?id=wl.smartled







