
🖥 Підставка для системного блоку ⚪ Біла – зручний візок на коліщатках
399 ₴
- Більше 2 од.
- Код: Подстав. Біл
+380 (93) 428-96-46
⏰ з 10:00-21:00 пн-ндповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🖥 Підставка для системного блока 🚀
🔹 Зручно та стильно! Більше не потрібно терпіти шум системного блока на столі – тепер він буде акуратно стояти під ним 😊👌
📏 Розміри:
📐 Довжина: 50 см
📐 Ширина: 23 см
📐 Висота: 6,5 см
🛠 Комплектація:
✅ 4 колеса ⚫⚫⚫⚫ для зручного переміщення
✅ 16 саморізів 🔩 для надійного кріплення
✅ 4 конфірмата 🔧 для додаткової міцності
✅ Декоративні заглушки 🎨 в колір
✨ Практичність, стиль та комфорт у кожній деталі! 🚀
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Матеріал виготовлення | Ламінована ДСП, Метал, Пластик |
| Колір | Білий |
| Комплектація коліщатками | 4 шт. |
| Ширина | 232 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Підставка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴





