
Стіл геймерський ОПТИМА (розмір L: 138х82 см) Білий⚪
2 994 ₴
- Під замовлення
- Код: ОПТ L Біл/Біл 138х82
Відправка з 15 квітня 2026
🚚 Доставка тільки на вантажне відділення до 1000 кг. Або кур'єром +99 грн❗
(Стіл важить до 30 кг, але через те, що стіл йде у великій упаковці, звичайні відділення біля будинку не можуть приймати такі посилки. Тільки вантажні або доставка кур'єром)
👉 Подивіться на яке відділення можна відправити посилку НА САЙТІ ПОШТИ
*до сел +199грн
🎮 Геймерський Стіл “ОПТИМА”
⚒️ Виробництво ➖ ProStol
🌈 Кольори столу ➖ ⚫Чорний, ⚪білий
🎽 Кольори окантовки ➖ ⚫чорний, ⚪білий, 🔴червоний, 🟡жовтий
📏 Розміри (m):
🔸Довжина 124 см
🔸Ширина 79 см
🔸Висота 75 см
📏 Розміри (L):
🔸Довжина 138 см
🔸Ширина 82 см
🔸Висота 75 см
📏 Розміри (XL):
🔸Довжина 156 см
🔸Ширина 80 см
🔸Висота 75 см
📌 Розмір можемо зробити індивідуальний термін 7-14 днів в залежності від завантаження.
💛💙 УКРАЇНСЬКІ 🦹♂️ БЛОГЕРИ вже кайфують від наших столів
💠 Archilow дивись тут
💠 Zalip.uha або дивись тут
💠 Maki Asher тут
💠 Mica_music тут
💠 Two Wheeled тут
💠 Destroyer.a_ та інші...
🥨 Характеристики вирізу:
🔸Ширина: 50 см (30 см у середині)
🔸Глибина: 18 см
😎 Виріз по центру протестований сотнями годин в Пабг, Доту, КС, Апекс ⌨️🖱️ і реально допомагає підвищити AIM. Розроблено геймерами!
💎 Гарантуємо, що це найзручніший формат вирізу

😄 Дивись наш міні стрім: ТУТ
Відмінно підійде для 🎮ігор, 📚навчання, 🏢офісу, 📽️стримера, 🧐блогера, 🎨дизайнера, 🤓програміста.
🔹 Поміщається 🖥️🖥️ 2 монітори по 27 дюймів на розмір (м)
🔹 2 отвори під дроти з боків
🔹 Матеріал: ЛДСП австрійського бренду
🔹 Металічні опори: Польські
🔹 Виготовлення: Україна
➖➖➖➖➖
🌈 Стіл можна укомплектувати LED RGB підсвічуванням на пульті:

🟡 ПРЕМІУМ 👈 ціна тут
🔵 V.I.P 👈 ціна тут
🟢 V.I.P + (блютуз) 👈 ціна тут
🔸 Стрічка 5 метрів (можна обрізати)
🔸 Пульт, блок живлення, приймач сигналу, клейка поверхня
🔸 Розрахована по довжині стільниці
🔸 Кожна стрічка перевіряється
🔸 Працює від 220V або USB *уточнюйте
🔸 Йде окремо від столу.
🔸 Дивіться відео огляд на сторінці про відмінності
➖➖➖➖➖
🧩 Додаткові опції:
❇️ RGB Лента
❇️ Пакування столу в подарунковий красивий папір - 220 грн.

Дивіться супутні товари 👇
*Виробник має право вносити невеликі конструкційні зміни без попередження покупця
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | фігурна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1380 мм |
| Глибина стільниці | 820 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ДСП, ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка | Нове |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
- Ціна: 2 994 ₴
- Спосіб упаковки: Стіл упакований у щільний картон. Посилений вставками по краях стільниці, упакований у стрейч від намокання. Також столи перевозяться в захисному дерев'яному ящику за розміром стола. Інструкція: https://prostol.com.ua/ins




