
Стіл геймерський PRO (розмір XL: 1592х816 мм) Чорний⚫ із чорною⚫ крайкою
3 783 ₴
- Більше 2 од.
- Код: Pro XL Чор/Чор 156х80
🚚 Доставка тільки на вантажне відділення до 1000 кг. Або кур'єром додому +99 грн❗
👉 Подивіться на яке відділення можна відправити посилку НА САЙТІ ПОШТИ
*до сіл +199грн
(Стіл важить до 30 кг, але через те, що стіл йде у великій упаковці, звичайні відділення біля будинку не можуть приймати такі посилки)
🎮 Геймерський Стіл «PRO»
⚒️ Виробництво ➖ ProStol (Ukraine)
Стіл можна зробити в кольорах:
🌈 Кольори столу ➖ ⚫Чорний, ⚪білий
🎽 Кольори окантовки ➖ ⚫Чорний, ⚪білий, 🔴червоний
🔸Довжина 127,2 см
🔸Ширина 80,6 см
🔸Висота 75,0 см
🔸Довжина 141,2 см
🔸Ширина 83,6 см
🔸Висота 75,0 см
🔸Довжина 159,2 см
🔸Ширина 81,6 см
🔸Висота 75,0 см
📌 Розмір можемо зробити індивідуальний термін 7 днів залежно від завантаження.
💛💙 УКРАЇНСЬКІ 🦹♂️ БЛОГЕРИ вже кайфують від наших столів

💠 Wild_liss (sasha_mihova) ВІДЕО Тик Ток ТУТ та Рілс Інстаграм ТУТ
💠 ladyk.__ Відео Інстаграм тут та Видео Тік Ток тут
💠 Archilow Дивись Тут
💠 Zalip.uha або тут
💠 Maki Asher тут
💠 Mica_music тут
💠 Two Wheeled тут
💠 Destroyer.a_ та інші...
🥨 Характеристики вирізу:
🔸Ширина: 50 см (30 см у середині)
🔸Глибина: 18 см
😎 Виріз по центру протестований сотнями годин в Пабг, Доту, Кс, Апекс ⌨️🖱️ і реально допомагає підвищити AIM. Розроблено геймерами!
💎 Гарантуємо, що це найзручніший формат вирізу

😄 Дивись наш міні стрім: ТУТ
Відмінно підійде для
🎮ігор, 📚навчання, 🏢офісу, 📽️стримера, 🧐блогера, 🎨дизайнера, 🤓програміста.
🔹 Поміщається 🖥️🖥️ 2 монітори по 27 дюймів на розмір (м)
🔹 2 отвори під дроти з боків
🔹 Матеріал: ЛДСП австрійського бренду
🔹 Металеві опори: Польські
🔹 Виготовлення: Україна
➖➖➖➖➖
🌈 Стіл можна укомплектувати LED RGB підсвічуванням

🌈 ULTRA 👈 ціна. Топ стрічка для столів ПРО
🔵 V.I.P 👈 ціна. Підходить для будь-якого столу
🟡 ПРЕМІУМ 👈 ціна. Підходить для будь-якого столу
➖➖➖➖➖
Що ще купують разом зі столом?
🖥️🛞 Візок для системного блоку 👈 ціна.

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
🌈🛞 Підставка з підсвічуванням RGB (без бортиків) 👈 ціна.

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
🎧🔗Кріплення для навушників 👈 ціна.

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
☕🔒 Кріплення для чашки 👈 ціна.

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
🎁🎀 Упаковка столу в подарунковий красивий папір

*Виробник має право вносити невеликі конструкційні зміни без попередження покупця
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | фігурна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1592 мм |
| Глибина | 816 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 31 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1560 мм |
| Глибина стільниці | 800 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Підсвічування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
- Ціна: 3 783 ₴
- Спосіб упаковки: Стіл упакований у щільний картон. Посилений вставками по краях стільниці, упакований у стрейч від намокання. Також столи перевозяться в захисному дерев'яному ящику за розміром стола. Інструкція: https://prostol.com.ua/ins









